Nagrobki artystyczne

Nasza firma od lat zajmuje się kamieniarstwem artystycznym. Oferujemy Państwu niezwykle trwałe i oryginalne nagrobki. Używamy do ich wytworzenia naturalnych, pięknych materiałów. Kamień jest budulcem szlachetnym, który wpisuje się w krajobraz cmentarzy. Specjalizujemy się w tradycyjnych i nowoczesnych pomnikach. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby i wymagania Klientów, aby stworzyć należyte miejsce pamięci. Zachęcamy do poznania oferty i kontaktu.

Duży wybór nagrobków

Dobrze rozumiemy, że wybór odpowiedniego pomnika może być kłopotliwy. Każdy pragnie godnie uczcić pamięć bliskiej osoby. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji wiele możliwości. Monument nie musi być nudny i sztampowy. Może nawiązywać do osobowości lub pasji zmarłego, być czymś więcej niż zwykłymi płytami z nietrwałych materiałów. W swojej pracy sięgamy do współczesnych trendów, jak i starych wzorców. Oferujemy nagrobki artystyczne:

  • nowoczesne,
  • tradycyjne,
  • ekskluzywne,
  • na zamówienie według projektu.

Twój własny projekt

Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Aby spełnić wszelkie potrzeby i wymagania zawsze bierzemy pod uwagę zdanie i wytyczne zamawiającego. Nagrobek jest ważnym elementem pamięci i tożsamości rodziny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet wyszukane projekty.

Niezwykłe kamieniarstwo artystyczne 

Wysokiej klasy kamieniarstwo artystyczne to prawdziwa sztuka. Potrafimy wydobyć z tego materiału wszystko, co najlepsze. Pomniki z niego zrobione są oryginalne, eleganckie i ponadczasowe. Nawet po upływie wielu lat będą znakomicie wpisywać się w charakter nekropolii. Do ich budowy używany jest głównie:

  • marmur,
  • granit,
  • łupek,
  • gnejs.

Skały te są wytworem natury, mogą mieć różną wielkość i kształt. Nagrobki artystyczne z nich stworzone są monumentalne i na pewno się wyróżnią. Warto też podkreślić niebywałą trwałość i wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Trudno w naturze o doskonalszy i szlachetniejszy budulec. 

Uzupełnienie nagrobków

Wyroby kamieniarstwa artystycznego można uzupełnić według wskazań Klientów. Korzysta się w tym celu z kostki granitowej, bazaltowej, betonowej, różnych płyt, a także żwiru i grysy. Kompozycje nagrobków łączy się też z roślinami. Oferujemy Państwu elementy dodatkowe, które wykończą cały projekt i nadadzą mu spójnego, estetycznego wyglądu. Do wyboru są m.in.: tabliczki informacyjne, podstawki pod znicze i kwiaty oraz wypełnienia z kruszywa. To wszystko pozwoli stworzyć niepowtarzalny monument godnie wyrażający pamięć o bliskiej osobie. 

Oferta i cena na miarę 

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo nagrobek nowoczesny czy bardziej tradycyjny, przygotujemy projekt, który spełni wszelkie oczekiwania. Indywidualne podejście to także wycena. Koszt danego zamówienia uzależniony jest od wielu czynników. Należą do nich m.in. wielkość monumentu, rodzaj materiału, z którego będzie wykonany czy sposób wykończenia. Cena zależy też od liczby dodatków i uzupełnień jak np. tablice. Dzięki dobremu kontaktowi z Klientami wszystko zawczasu wyjaśnimy i pomożemy w satysfakcjonującej decyzji. 

Zaufaj sprawdzonej firmie

W przypadku tak ważnej rzeczy jak miejsce pamięci warto skorzystać z usług profesjonalnego przedsiębiorstwa. Nasze doświadczenie pozwala tworzyć najwyższej klasy nagrobki artystyczne. Od lat zajmujemy się kamieniarstwem, a stworzone projekty znajdują się na wielu nekropoliach. Zachęcamy do ich obejrzenia w zakładce „realizacje”. Służymy fachowym doradztwem, gwarantujemy zadowolenie. Kierujemy swoje usługi głównie do Klientów z całej Polski. Jeśli zainteresowała Państwa przedstawiona oferta, to zapraszamy do kontaktu.